Nasze ministry na Archidiecezjalnym Turnieju Piłki Nożnej Orlik

W sobotę, 27 czerwca, nasi ministranci pojechali na Archidiecezjalny Turniej Piłki Nożnej Orlik. Dali z siebie wszystko i pokazali wielkie serce do walki. Do wyjścia z grupy zabrakło im naprawdę niewiele.

Jesteśmy z Was dumni!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.