Zbiórka na operację ciężko chorego Dymitra

W niedzielę na wszystkich Mszach Świętych kazania w naszej Parafii będzie głosił ksiądz Szymon Kaźmierczak, wikariusz Parafii św. Jana Vianneya. Po Eucharystii będzie zbierał datki na ciężką operację w Szwajcarii dla 16-letniego chorego Dymitra Czekalskiego, ucznia Zespołu Szkół Przyrodniczych w Poznaniu.

Na profilu Facebook księdza Szymona możemy przeczytać przeczytać:

Od kilku dni otrzymuje wiadomości dotyczące stanu zdrowia Dymitra! Jestem wzruszony że tak wielu z Was KOCHANI się zaangażowało w akcję dotycząca Tego młodego i wspaniałego Człowieka.
Stan Dymitra jest bez zmian – ciężki ale stabilny. Jestem z Nim i Jego Rodzicami w kontakcie. Obecnie oczekujemy na sygnał z Szwajcarii by Dymitr mógł przybyć na tą ciężką a jednocześnie dająca nadzieję na lepsze życie operację. Ma to mieć miejsce pod koniec lutego. Będziemy wraz z Rodzicami Was wszystkich informować na bieżąco o przebiegu całej sytuacji. Czujemy taką powinność wobec Was i w ten sposób pragniemy każdemu z osobna okazać wdzięczność za to że JESTEŚCIE!
Ja osobiście proszę Was o moc modlitwy za Dymitra i Jego Rodzinę. Myślę że obecny czas dla Nich jest czasem wyjścia na pustynię i intymne przebywanie ze sobą! Zdają sobie sprawę z tego co ma nastąpić. Wspierajmy Ich duchowo.
W najbliższą sobotę będę głosił kazania w parafii św. Jerzego w Poznaniu i zbierał dalej pieniążki których ciągle potrzeba na rehabilitacje. Również dziękuję parafiom które do tej pory przyjęły mnie i pozwoliły taką kwestę przeprowadzić: Wronki parafia św. Urszuli Ledóchowskiej, św. Katarzyny, Opalenica św. Mateusza, moja obecna parafia św. Jana Vianneya. Każdej i każdemu z osobna wielkie Bóg zapłać. Bądźmy w kontakcie.
https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.siepomaga.pl%2Fdymitr-czekalski&h=AT1rPGG4D6X9g8d_turcByoqhafKe_Nu1lPPZY0yzpsIG5tDXNjPRkG1YzR-v6AclR5c-MmYR2Ek–2qwPge6clDvJtaPCwmG1rTvsij9ptLLDLL734KZ0y3fuwrzpbRhlFM&s=1

Włączmy się wszyscy w tak szczytny cel.