Zakończenie roku katechetycznego naszego Dekanatu

W sobotę, 27 czerwca, na Mszy Świętej o godz. 11.00 kapłani z naszego Dekanatu uczestniczyli we Mszy Świętej, dziękując za mijający rok katechetyczny.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.