Tytka charytatywna – najbliższe dwie niedziele (26 listopada i 3 grudnia 2017) – informacje

Od kilku lat Caritas Archidiecezji Poznańskiej prowadzi z wielkim powodzeniem akcję Tytka Miłosierdzia. „Tytka” jest to papierowa torba, do której można włożyć podstawowe i trwałe produkty spożywcze oraz środki czystości. Idealnie nadaje się do rozprowadzenia poprzez parafie, firmy, szkoły itp. w określonej diecezji i dotarcia do zainteresowanych ludzi chcących wspierać potrzebujących.

Największą satysfakcję odczuwamy właśnie wtedy, gdy dajemy innym coś z siebie, gdy za cel stawiamy sobie poprawienie warunków życia innych ludzi, gdy przyłączamy się do jakiejś większej sprawy i staramy się wywrzeć pozytywny wpływ na otaczający świat” – te słowa często przypomina znany mówca Nick Vujicic. Mamy nadzieje, że i Ty znajdziesz się w gronie tych, którzy dotknięci dobrem dzielą się tym szlachetnym doświadczeniem.

W naszej wspólnocie parafialnej Akcja „Tytka charytatywna” Boże Narodzenie 2017 będzie trwała przez najbliższe dwie niedziele, tj. 26 listopada i 3 grudnia br. Proponujemy produkty świąteczne np. olej, oliwa, cukier, mąka. ryż, bakalie, konserwy, kawa, herbata, makaron oraz środki czystości. Produkty prosimy składać do koszy, które będą ustawione przy św. Antonim.