Spotkanie pofestynowe

W poniedziałek, 10 czerwca, po Mszy Świętej wieczornej, Ksiądz Proboszcz zaprosił wszystkich zaangażowanych w przygotowanie naszego festynu na spotkanie w salce parafialnej. Wszystkich przybyłych czekały na stole słodkości i smażona na grillu przepyszna karkówka i kiełbaska. Ksiądz Proboszcz podziękował wszystkim za zaangażowanie i ciężką pracę w dniu festynu, prosząc o to samo 8 czerwca 2025 roku, podczas czwartej edycji naszego święta. W tym roku również Wszyscy szefowie swoich stanowisk dali z siebie 200% i spisali się na medal. Perfekcyjnie były przygotowane i obsługiwane nasze stanowiska losów, koła fortuny, waty cukrowej, popcornu, bigosu i pajdy chleba ze smalcem, ciasta, soków, kawy i herbaty, grilla.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie festynu, Wielkopolskiej Policji, Radzie Osiedla Grunwald Północ, Szkole Podstawowej nr 88, klubowi „Mój Sportowy Azyl”, firmom, i bardzo licznym sponsorom, których wszystkich nie jesteśmy w stanie wymienić, a nie chcemy nikogo pominąć. Dziękujemy osobom przynoszącym nagrody, osobom które przygotowały smalec, bigos, ogórki i niewiastom, które upiekły blisko 100 blach placka. Wiemy, że wszystkim wszystko smakowało, o czym świadczyły opinie ludzi w dniu festynu, jak również w dniach późniejszych.

Przez ogromną ilość pracy w dniu festynu, zarówno Ksiądz Proboszcz, ksiądz Marcin jak i inne osoby, dopiero w poniedziałek miały okazję spróbować karkówki i kiełbaski i ciasta. Naprawdę były przepyszne i gwarantujemy Państwu, że w Parafii stawiamy zawsze na jakość i polskich sprawdzonych przedsiębiorców, co przełożyło się na fantastyczny smak. Placki pieczone w domu, z sercem naszych Pań, również podbiły serca wszystkich. W przyszłym roku również tak będzie.

Już dziś prosimy zarezerwować sobie czas w niedzielę, 8 czerwca 2025. Nikogo z Was nie może zabraknąć.