Seniorzy Jerzego – warsztaty

W sobotę 9 grudnia seniorzy z naszej Parafii zgromadzili się rano o godzinie 8.00 na roratach. Po nich przeszli do salki parafialnej, gdzie spędzili prawie trzy godziny na robieniu kartek, ozdób świątecznych i stroików. Była też kawa, herbata, placek i muzyka. Atmosfera była bardzo ciepła i rodzinna, a wykonane prace były przepiękne. Ksiądz Proboszcz nie mógł wyjść z podziwu jak wspaniałą stworzyliśmy grupę naszych Seniorów Jerzego, jak również z klimatu który panował.

Kochani Seniorzy Jerzego! To było nasze drugie i ostatnie spotkanie w tym roku. Następne już w piątek, 5 stycznia! Spotykamy się o godzinie 18.00 na Mszy Świętej, bo Msza i modlitwa jest dla nas wszystkich bardzo ważna, i o godzinie 18.45 przechodzimy do salki i zaczynamy śpiewać kolędy. Jak to będzie wyglądało? Przyjdźcie, a będziecie pozytywnie zaskoczeni. Zapraszamy wszystkich Seniorów, tych którzy się już oficjalnie do Seniorów Jerzego już zapisali, a tych co jeszcze tego nie zrobili tym bardziej zapraszamy. Zapiszecie się na miejscu. Nie będziecie żałować. Ksiądz Proboszcz ma w tym czasie kolędę, ale obiecał, że jak tylko wróci to dołączy również do Was.

Gdyby ktoś miał jakiekolwiek dodatkowe pytanie to prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Justyną – tel. 601-577-055 i Panią Irminą – tel. 693-550-204.

Z całego serca życzymy Wam już dziś zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech te Święta będą błogosławionym czasem doświadczenie bliskości Boga.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji TUTAJ.