Prosimy o modlitwę i oddanie krwi dla sierżant Teresy Adamkiewicz

28 czerwca dotarła do Naszej Parafii smutna wiadomość o tragicznym wypadku konnym podczas pełnienia służby sierżant Teresy Adamkiewicz. Podczas Mszy o godzinie 18.00 modliliśmy się o łaskę uzdrowienia dla Niej. Jesteśmy całym sercem z Wielkopolską Policją, z Ich kierownictwem, pracownikami, rodzinami. W tak tragicznej sytuacji zapewniamy o swojej modlitwie.

Umieszczamy również apel z gorącą prośbą naszych kolegów z Wielkopolskiej Policji z prośbą o oddawanie krwi. My zachęcamy wszystkich, kto tylko może, żeby również oddał krew. Pani Teresa w zeszłym roku uczestniczyła w naszym festynie parafialnym.

„Nasza koleżanka sierż. Teresa Adamkiewicz z Ogniwa Konnego – Wydział Sztab Policji Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu uległa wypadkowi w służbie. Trafiła już w ręce lekarzy z Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu. Zachęcamy wszystkich policjantów do oddawania krwi dla naszej koleżanki. Można to zrobić w każdym punkcie krwiodawstwa z dopiskiem dla Teresy Adamkiewicz! Najbardziej potrzebna jest krew A Rh- i 0 Rh- ale można oddawać każdą”.

Pani Tereso, cała Parafia Świętego Jerzego będzie o Pani pamiętać w modlitwie. Z całego serca życzymy Pani dużo sił i wytrwałości w powrocie do zdrowia.