Półkolonie dla seniorów – potańcówka z grillem

Od października 2023 roku zaczęliśmy tworzyć w naszej Parafii Koło Seniora, którego opiekunem jest Ksiądz Proboszcz. Okazało się, że jest ogromne zainteresowanie taką inicjatywą. Na spotkaniach seniorzy nazwali się: Seniorzy Świętego Jerzego. Mieli już bardzo wiele spotkań o najróżniejszej tematyce. Seniorzy mieli również swoje stanowisko na festynie z „wyprzedażą garażową”, które naprawdę cieszyło się ogromnym powodzeniem, przygotowywali również palmy na Niedzielę Wielkanocną, co pozwoliło im zebrać fundusze na swoje potrzeby. Będą również przygotowywać bukiety zielne na Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny.

Szefowa Koła Seniorów wraz z Księdzem Proboszczem zorganizowała również 4-dniowe „półkolonie dla seniorów”. W ramach pierwszego dnia była potańcówka z grillem. Drugim dniem będzie pielgrzymko-wycieczka do Lednicy i Gniezna, trzeciego na seniorów czeka pyszna kolacja z deserem i koktajlem połączona z warsztatami kulinarnymi, a czwartego – wyjście do… To jeszcze niespodzianka.

Nasze Koło Seniora liczy już ponad 60 osób. Cieszymy się bardzo kochani Seniorzy, że jesteście z nami. Jeśli ktoś jeszcze się waha czy przystąpić do nas, to zapewniamy, że teraz jest na to perfekcyjny czas. Wszystkich nieśmiałych chętnych prosimy o wybranie numeru telefonu do Pani Justyny: 601-577-055 i zapisanie się i przyjście na spotkanie. Rozmowa telefoniczna to chwila, a korzyści i nawiązane relacje zaowocują na wiele, wiele lat.

Fotogaleria z potańcówki do obejrzenia TUTAJ.