Parafialne andrzejki dla seniorów

W poniedziałek, 27 listopada, 48 Seniorów z naszej Parafii, uczestniczyło najpierw we Mszy Świętej o godzinie 18.00, a później przeszli do salki parafialnej, na imprezę andrzejkową. Czekał na nich pięknie przygotowany stół z pysznościami. Ksiądz Proboszcz zadbał o muzykę, więc naszych gości nie szło utrzymać za stołem. Rozmowom, tańcom i śmiechom nie było końca. Impreza skończyła się kilka minut po 22.00, wszyscy wychodzili bardzo zadowoleni dziękując gospodarzom za wspaniałą zabawę i dopytując kiedy następna impreza.

Andrzejki dla seniorów były początkiem do powstania w naszej Parafii Klubu Seniora. Seniorzy Ci młodsi i starsi, nie zawiedliście nas swoją obecnością i witalnością. Zapraszamy Was teraz w sobotę, 9 grudnia, na roraty o godzinie 8.00, a później przejdziemy do salki parafialnej i będziemy wraz z Księdzem Proboszczem robić stroiki na święta Bożego Narodzenia. Napijemy się kawy, herbaty, zjemy coś, porozmawiamy, pośmiejemy się.

Zapraszamy również do zapisów do Klubu Seniora. Wielu z Was już to zrobiło, a Ci co się jeszcze wahają to niech się spieszą. W styczniu będziemy razem śpiewać kolędy, a później będziemy grać w karty i inne gry, szydełkować, majsterkować, czytać książki, ćwiczyć, spotykać się z zaproszonymi gośćmi – lekarzami, rehabilitantami, dietetyczkami, prawnikami i co tylko uda nam się zorganizować. Będziemy starali się robić te spotkania najpierw dwa razy w miesiącu, a później częściej. Wszystko zależy również od Waszego zaangażowania.

Na pewno w lutym będzie Podkoziołek – na Wasze życzenie. Już się zapisujecie na niego i to jest fantastyczne.

Nasi kochani Seniorzy, jesteście dla nas bardzo ważni, chcemy o Was dbać, uczestniczyć w Waszym życiu, poznać Was, pomagać Wam i co ważne również się od Was uczyć.

Wszystkich zdecydowanych bardziej lub mniej aby tworzyć z nami Koło Seniora zapraszamy do zapisania się u Księdza Proboszcza lub u Pani Justyny – tel. 601-577-055 i Pani Irminy – tel. 693-550- 204.

No i oczywiście wszyscy widzimy się teraz w sobotę 9 grudnia!!! Nie będziemy tańczyć, ale atmosfera też będzie niesamowita.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.