Parafialna pielgrzymka Caritas do Lubasza – Eucharystia

W sobotę, 24 czerwca, nasz zespół Caritas udał się na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Lubaszu, gdzie było zaplanowane spotkanie wszystkich parafialnych zespołów Caritas Archidiecezji Poznańskiej. O godzinie 10.30 została odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich zaangażowanych w czynienie dobra, pod przewodnictwem Księdza Proboszcza, a zarazem kustosza tego miejsca, Księdza Kanonika Macieja Grzesia. Eucharystię współkoncelebrowali: dyrektor Caritas Archidiecezji Poznańskiej Ksiądz Marcin Janecki oraz zastępca Ksiądz Krzysztof Giezek. Służyli w niej również ministranci z naszej Parafii: Bartek i Kuba.

Podczas homilii Ksiądz dyrektor skierował słowa podziękowania dla członków parafialnych zespołów Caritas, za to że są. Powiedział też o tym, jak ważną i potrzebną funkcję pełni w każdej Parafii Caritas.

Przy tej okazji zapraszamy wszystkich naszych Parafian, którzy chcieliby dołączyć do naszego parafialnego zespołu o kontakt z szefową Panią Elą pod numerem telefonu 607 277 495 lub z Księdzem Proboszczem.