Nawiedzenie parafii św. Jerzego przez ikonę Matki Bożej Częstochowskiej – informacja

Szybkimi krokami zbliża się dzień nawiedzenia naszej parafii przez Ikonę Matki Bożej Częstochowskiej w dniach 2-3.12.2019 r. Będzie to spotkanie z najlepszą Matką i na to spotkanie chcemy się jak najlepiej przygotować zarówno duchowo jak i zewnętrznie. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z programem Misji Nawiedzenia które będziemy przeżywać w dniach 24.11 – 1.12.2019 r.

Chcemy Matce Bożej zawierzyć naszą parafię, nasze rodziny i każdego z nas osobiście. To właśnie Matka Boża towarzyszy nam od samego początku istnienia naszej parafii, ofiarowana przez niezapomnianego ks. prałata Bolesława Jurgę.

Prosimy o zaplanowanie zajęć zawodowych, prywatnych i rodzinnych. Pamiętajmy o jak najgodniejszym przyjęciu Matki Bożej w Jasnogórskiej Ikonie. Szczególnie prosimy o wypełnienie czasu czuwania z Maryją przez mieszkańców, którym proponujemy godziny czuwania według poszczególnych ulic.

W dniach Misji Świętych i samego Nawiedzenia nie będzie żadnych innych mszy św. i nabożeństw. Misje głosić będą Ojcowie Paulini.

Przygotujmy również naszą okolicę na czas Nawiedzenia. Prosimy o oflagowanie, przyozdobienie i rozświetlenie okien swoich mieszkań i domów.

Wszystkich Drogich Parafian prosimy o modlitwę, a chorych o ofiarowanie swego cierpienia, by Misje Święte i punkt centralny jakim jest Nawiedzenie naszej parafii przez obraz Matki Bożej w Jasnogórskiej Ikonie wydało jak największe owoce.

Szczegółowy plan przebiegu misji oraz nawiedzenia podamy wkrótce.