Mecz rodzice kontra ministranci i wspólny grill

W sobotę, 22 czerwca, o godzinie 10.00 na boisku SP 88 stawiła się ogromna ekipa ministrantów wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem. Rozegrali mecz, który wygrali ministranci, a rodzice byli bez szans. Pogoda dopisała, mimo że prognozy na sobotę były mało optymistyczne i rzeczywiście od rana bardzo mocno padało. W piątek zapytaliśmy Księdza Wikariusza, czy ma plan B w razie deszczu, na co Ksiądz Marcin: „A słyszeliście, żeby kiedyś odwołano mecz z powodu deszczu?” My też nie odwołaliśmy.

Po wysiłku na Wszystkich uczestników czekał obiad – kiełbaski z grilla i słodkości. Ksiądz Marcin, który jest naprawdę fantastycznym opiekunem ministrantów, podziękował im i rodzicom za cały trud pracy. Również Ksiądz Proboszcz swoją obecnością podczas meczu i na grillu, podkreślił, że Służba Liturgiczna naszej Parafii jest również dla niego bardzo ważna.

Ministry Świętego Jerzego! Cieszymy się, że zawsze jesteście gotowi by służyć Panu Bogu, a podczas ważnych uroczystości spisujecie się wszyscy na medal. Cieszymy się także z tego, że podczas integracji też jesteście jednością i potraficie się wszyscy świetnie bawić. Tak jest właśnie u Jerzego.

Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby dołączyć do tak wspaniałej Bożej drużyny, na zbiórkę w pierwszą sobotę, czyli 7 września na godzinę 10.00.

Fotogaleria z meczu i grilla do obejrzenia TUTAJ.