OGŁOSZENIA: VI niedziela zwykła –  17 lutego  2019 r.

  1. Msze św. według ustalonego planu, a biuro parafialne czynne będzie w tym tygodniu wyjątkowo we wtorek i środę 16:00 – 18:00 i w sobotę 10:00 – 12:00.
  1. Dzisiaj w starym biurze parafialnym zbieramy ofiary od członków Towarzystwa Przyjaciół naszego Seminarium Duchownego na potrzeby tej uczelni.
  1. W poniedziałek po mszy św. wieczornej spotkanie kręgu biblijnego.
  1. W środę o 18:00 Godzinki, o 18:30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a o 19:00 msza św. w intencji próśb i podziękowań.
  1. W czwartek od 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  1. W piątek Kościół obchodzi święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  1. W piątek we Mszy św. wieczornej uczestniczą małżeństwa z oazy domowego kościoła. 
  1. W przyszłą niedzielę składka zbierana na wszystkich Mszach św. przeznaczona jest na cele materialne, obecnie na pokrywanie kosztów ogrzewania naszych obiektów parafialnych.
  1. Jeszcze raz prosimy tych Parafian, którzy nie mieli w tym roku kolędy o zaopatrywanie się w specjalne koperty na daninę diecezjalną u Panów którzy sprzedają Przewodnik Katolicki, do nabycia którego zachęcamy ponieważ zawiera bardzo ciekawe artykuły m. in. o tym, czy Kościół potrzebuje diakonów stałych i jaka jest ich rola; jak postawa prymasa Józefa Glempa wobec stanu wojennego stanowiła element przemyślanego planu Kościoła oraz strategia papież Franciszka kluczem do dialogu z islamem.