OGŁOSZENIA: VII niedziela Wielkanocna – 28.05.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

   Wniebowstąpienie Pańskie – 28 maja 2017 r.

 1. Msze św. i biuro parafialne według ustalonego planu.
 2. Ostatnie nabożeństwa majowe w tym roku:
  a / w poniedziałek, wtorek o g. 18,30 a w środę o g. 18,00
 1. Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe w tym tygodniu o g. 18,30. Niech ta czerwcowa modlitwa będzie wynagrodzeniem Bogu za nasze grzechy i nieprawości.
 2. Ponownie bardzo serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert p.t. „AVE MARIA W MUZYCE I POEZJI” w wykonaniu Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej pod dyrekcją Pana Andrzeja Kamprowskiego z udziałem solistów i chóru mieszanego, dzisiaj o g. 16,30 w naszym kościele.
 3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej kolejne spotkanie kręgu biblijnego.
 4. W środę o g 18,30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a o g. 19,00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań. Na tej Mszy św. 2 neoprezbiterzy udzielać będą prymicyjnego błogosławieństwa.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca czerwca:
  a/ w czwartek od g. 18,00 adoracja Najświętszego Sakramentu
  b/ w piątek  o g. 17,00 Msza św. dla dzieci a o g. 19,00 dla młodzieży
  c/ w sobotę po Mszy św. o g. 8,00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi i Różaniec
  d/ w sobotę w g. od 9 do 12 przyjdziemy ze spowiedzią i komunią św. comiesięczną do naszych chorych i starszych Parafian
  e/ okazja do Spowiedzi św. dla dzieci i młodzieży w piątek od g. 16,00
 1. Zachęcamy do nabywania kolejnego numeru Przewodnika Katolickiego z ciekawymi artykułami, m. in: rozmowę z Robertem Friedrichem, założycielem Arki Noego, o tym, jak dzieci nauczyły go mówić prostym językiem. W tym także numerze cieszący się dużym zainteresowaniem kolejny bezpłatny dodatek – Modlitewnik 5 minut z Bogiem na miesiąc czerwiec.
 2. Organizujemy wyjazd na Lednicę w sobotę 3 czerwca. Zbiórka o g. 11,45 przy kościele. Koszt 25 zł. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii po Mszy św.
 3. Dni powszednie w okresie między Wniebowstąpieniem a Zesłaniem Ducha Świętego mają
  Specjalne znaczenie: są dniami przygotowania na przyjęcie Ducha Świętego Pocieszyciela. Trwa Nowenna do Ducha Świętego, którą łączymy z nabożeństwem majowym a które dobiegają końca. Czy byłem chociaż na jednym takim nabożeństwie?