OGŁOSZENIA: I Niedziela Wielkiego Postu – 18 lutego 2018 r.

 1. Msze św. według ustalonego planu, podobnie czynne będzie biuro parafialne z wyjątkiem czwartku przedpołudniem.

 

 1. Nabożeństwa pasyjne w tym tygodniu:
 • Droga Krzyżowa w piątek:
  :: dla dzieci i młodzieży o 17:00
  :: dla dorosłych o 18:30
 • Gorzkie Żale w niedzielę o 17:00

 

 1. Dzisiaj w starym biurze parafialnym zbieramy ofiary od członków Towarzystwa Przyjaciół naszego Seminarium Duchownego.

 

 1. We wtorek o 18:30 droga Krzyżowa prowadzona przez członków Akcji Katolickiej, którzy po niej uczestniczą we Mszy św. o g. 19:00 a po zebranie.

 

 1. W środę o 18:00 Droga Krzyżowa, o 18:30 Nowenna Matki Bożej Nieustającej Pomocy a o 19:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań.

 

 1. W czwartek o 8:00 Msza św. w int. Czcicieli Miłosierdzia Bożego.

 

 1. W czwartek od 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

 1. W czwartek, 22 lutego przypada święto Katedry Świętego Piotra. Z tej okazji w Katedrze o 18:00 odbędą się uroczyste Nieszpory pod przewodnictwem ks. Abpa Marka Jędraszewskiego, Metropolity Krakowskiego. Do udziału w Nieszporach zapraszamy szczególnie wszystkich Profesorów i innych Pracowników Akademickich miasta Poznania.

 

 1. W przyszłą niedzielę o 8:00 Msza św. w intencji ofiarodawców a składka zbierana na wszystkich Mszach św. przeznaczona jest na potrzeby materiale naszej parafii, obecnie na pokrycie kolejnego rachunku za ogrzewanie naszych obiektów parafialnych.

 

 1. Także w przyszłą niedzielę przed kościołem zbierać będziemy do puszek ofiary na potrzeby misyjne Kościoła „Ad Gentes”.

 

 1. Zachęcamy do nabywania kolejnego numeru Przewodnika Katolickiego, który zawiera ciekawe artykuły m.in. – Benedykt XVI: wewnętrznie pielgrzymuję do Domu. Dlaczego nie można zapomnieć o papieżu seniorze?

 

 1. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 88 ogłasza nabór do oddziału przedszkolnego. Rekrutacja potrwa od 19 lutego do 2 marca. Szczegóły na stronie internetowej szkoły www.sp88.pl