OGŁOSZENIA: XXIV Niedziela zwykła – 16 września 2018 r.

 1. Msze św. według ustalonego planu, podobnie czynne będzie biuro parafialne z wyjątkiem soboty.

 

 1. Dzisiaj (16.09) przed kościołem zbieramy do puszek ofiary na utrzymanie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Wydział Teologiczny UAM i Szkoły Katolickie, a ofiary od członków Towarzystwa Przyjaciół naszego Seminarium Duchownego zbieramy w starym biurze parafialnym.

 

 1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie kręgu biblijnego.

 

 1. We wtorek o 10:00 msza św. w katedrze w intencji Ks. Abpa Stanisława Gądeckiego z okazji Jego imienin. Zachęcamy do gorącej modlitwy w intencji naszego Arcypasterza. Po mszy św. będzie można w Seminarium Duchownym złożyć Ks. Arcybiskupowi życzenia osobiście.

 

 1. We wtorek o g. 19:00 msza św. w int. ruchu szensztackiego

 

 1. W środę o 18:00 Godzinki, o 18:30 Nowenna do MBNP a o 19:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań.

 

 1. W czwartek od 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

 1. W piątek we mszy św. o 19:00 uczestniczą małżeństwa z oazy Domowego Kościoła.

 

 1. W przyszłą niedzielę – 4 miesiąca września – składka zbierana na wszystkich mszach św. przeznaczona jest na cele budowlano – remontowe naszej parafii, obecnie na pokrycie kosztów wymiany okien na korytarzu przy salkach katechetycznych.

 

 1. Zachęcamy do nabywania kolejnego numeru Przewodnika Katolickiego a bardzo ciekawymi artykułami.

 

 1. W poniedziałek, 17 września przypada kolejna rocznica zdradzieckiej napaści Sowieckiej Rosji na Polskę, w wyniku której ponad połowa obszaru naszej Ojczyzny znalazła się pod komunistyczną okupacją. Pamiętajmy w naszych modlitwach o ofiarach tamtych dni. We wtorek czcimy Św. Stanisława Kostkę patrona Polski. Polecajmy w naszych modlitwach młodzież i dzieci, od których zależeć będzie przyszłość naszej Ojczyzny i Kościoła. Pamiętajmy również o trudnej i niedocenianej pracy wychowawców i nauczycieli.