OGŁOSZENIA: XXV  niedziela zwykła –  24 września 2017 r.

 1. Msze w. według ustalonego planu , podobnie czynne biuro parafialne, z wyjątkiem soboty.

 

 1. Uprzejmie informujemy, że przyjmujemy już intencje mszalne a I półrocze przyszłego roku.

 

 1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie kręgu biblijnego.

 

 1. W środę o g. 19:00 Msza św. w intencji zespołu charytatywnego i wszystkich wspierających ubogich. A w czwartek po Mszy św. wieczornej zebranie dla członków tego zespołu, którzy w przyszłą niedzielę zbierać będą do puszek przed kościołem ofiary na pomoc dla ubogich naszych Parafian.

 

 1. W środę o g. 18:00 Godzinki, o 18:30 Nowenna a o 19:00 Msza św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji próśb i podziękowań.

 

 1. W środę o g. 19:00 Msza św. w int. Pana Organisty Damiana z okazji jego imienin zamówiona przez wspólnotę Żywego Różańca

 

 1. W czwartek o g. 8:00 Msza św. w intencji Czcicieli Miłosierdzia Bożego.

 

 1. W czwartek od g. 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

 1. W piątek o g. 19:00 Msza św. w int. ks. Rafała z okazji jego imienin, zamówiona przez Wspólnotę Żywego Różańca

 

 1. W tym tygodniu  w piątek Kościół obchodzi święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała a  w sobotę wspomina św. Hieronima.

 

 1. W sobotę przyjdą kapłani do naszych chorych i starszych Parafian ze Spowiedzią i Komunią św. kwartalną. Nowe osoby można zgłaszać do piątku włącznie.

 

 1. Przyszła niedziela to już 1 października, miesiąca modlitwy różańcowej. Pierwsze nabożeństwo o g. 18:15.

 

 1. Także w przyszłą niedzielę o g. 14:00 Msza św. dla dzieci z III klas i ich rodziców, podczas której otrzymają poświęcone Różańce święte.
 2.  Zachęcamy do nabywania kolejnego numeru Przewodnika Katolickiego, który zawiera  ciekawe artykuły, m.in. – o tym, dlaczego Polacy nie potrafią pić alkoholu. Nasz największy problem to pijaństwo niewielkiej grupy ludzi i wbrew pozorom nie chodzi o alkoholików. Numer ten zawiera także kolejny bezpłatny modlitewnik na miesiąc październik „5 minut z Bogiem